WYBIERZ PRODUKT

Jeżeli masz pytania w zakresie wyboru odpowiedniego produktu prosimy o kontakt.

O produkty wykonane ze skóry naturalnej należy regularnie dbać – po to, aby nie straciły koloru i swoich właściwości. Pomogą ci w tym zadaniu akcesoria obuwnicze dostępne w naszym sklepie internetowym – kremy, pasty, spray do rozciągania, tłuszcz do skór w płynie czy gumka do zamszu i nubuku. Ich celem jest zapewnienie odpowiedniego oczyszczania i natłuszczenia skóry oraz pielęgnacji pozwalającej na odżywienie koloru, a także wzmocnienie komfortu użytkowania.

Specjalne impregnaty

Podstawę odpowiedniej pielęgnacji stanowi krem do obuwia dostępny w różnych kolorach. Posiadamy w ofercie również gumkę do zamszu i nubuku, która skutecznie usuwa intensywne zabrudzenia. W naszym sklepie można znaleźć także spray do rozciągania – przydatny przy nowych oraz przyciasnych okryciach stóp, a także tłuszcz w płynie chroniący przed wodą oraz błotem.

Kupując nasze produkty, nie zapomnij o nabyciu akcesoriów niezbędnych do właściwej pielęgnacji. Pozwolą ci one cieszyć się skórzanymi trampkami, botkami czy mokasynami przez długie lata.
Skóra naturalna bez odpowiedniego nawilżenia po pewnym czasie staje się zbyt sucha i może zacząć pękać, dlatego odpowiednia konserwacja zapewni jej długi czas użytkowania.

Wyświetlanie 1–9 z 12 wyników